Sony UBPX500BCEK 4K Ultra HD Blu-Ray Player with High Resolution Audio
- Warranty 1 Year
- BluetoothNo
- ColourBlack
- Depth (cm)21.2 cm
- Dimensions4.5cm x 32cm x 21.2cm
- FeaturesHigh Dynamic Range, 1 HDMI port and 1 USB port, High-Resolution Audio
- Manufacturer Guarantee1 year
- EAN4548736081048
digital music compatible. Get more from your movies with 4K Ultra HD™.
Width: 32 cm
Depth: 21 cm
| Brand | Sony |
|---|---|
| GTIN | 4548736081048 |
| Model Number | UBPX500BCEK |
| Bluetooth | No |
| Key Feature 1 | High Dynamic Range |
| Key Feature 3 | High-Resolution Audio |
| Key Feature 2 | 1 HDMI port and 1 USB port |
| Features | High Dynamic Range, 1 HDMI port and 1 USB port, High-Resolution Audio |
| Colour | Black |
| Google Shipping Label | Default Shipping |
| Depth (cm) | 21.2 cm |
| Smart Connect | No |
| Weight | 1.4 kg |
| Dimensions | 4.5cm x 32cm x 21.2cm |
| Product Type | blueray player |
| Product Category Group | CE |
| Wi-Fi | No |
| Height (cm) | 4.5 cm |
| Is Soft Bundle | No |
| Expired Status | No |
| Is On Display | false |

